איזו מדבקה עדיף לבחור לפרויקט שלי?

אם כבר יש לכם לוגו ועיצוב מוכן, רגע לפני שאתם מזמינים גלילי מדבקות או מדבקות מיתוג מותאמות לעסק שלכם, בואו לגלות עולם שלם של אפשרויות שיובילו את הלקוחות עד למכירה בקופה בעסק!

לעצב, לשווק ולהדביק בתוך שניות!

אם פעם כדי לעצב קמפיין שיווקי לעסק הייתם צריכים להיעזר בשירותיו של מעצב גרפי, לעבוד על לוגו, להתכתב עם המעצב, להמתין לתוצרים, לשלוח לבית דפוס ולהמתין לתוצאות אז חשוב שתדעו שהיום מדובר בתהליך פשוט, קל ומהיר יותר.

מתי משתמשים במדבקות מיתוג?

מדבקות המשמשות למיתוג בית העסק נפוצות בתחומים עסקיים רבים, ביניהם:

🍽️ ענף המזון

מדבקות המצריכות דבק ברמת חוזק מקסימלית על מנת להבטיח עמידות בטמפרטורות גבוהות וכן בתנאים משתנים של קור, חום, לחות, יובש, שינוע, רטיבות, מתיחה, נפילות ועוד.

מדבקות מזון נוטות להיחשף לתנאים שונים ומגוונים של תחזוקה ולכן ישנה חשיבות מרבית להקפדה על איכות הדבקה גבוהה במיוחד.

שנית, מדבקות המיועדות לענף המזון צריכות להיות בעלות נראות בולטת ולכן יש להקפיד על בחירת מדבקות גדולות בעלות פונט ברור וקריא.

על המדבקות להיות עשויות חומר עבה ובמקרה הצורך רצוי להשתמש בבד או בכל חומר גלם אחר המבטיח עמידות מקסימלית.

בשל השימוש במדבקות מרובות בתחום המזון, נהוג להזמין מדבקות בגלילים, מלבניות או מרובעות המגיעות לפי עיצוב התאמה אישית בהתאם לאופי המוצר והחברה המשווקת.

הודות לטכנולוגיות המתקדמות המוצעות כיום בעולם הפרסום, מגוון המדבקות שאפשר ליצור באמצעות חומרי הגלם המקובלים הוא אינסופי!

תוכלו ליצור מדבקות הפוכות לחלון הראווה של בית העסק, להדביק על קירות העסק תמונות נבחרות או את הלוגו, למתג את הרצפה של המשרד או החנות, להדביק מראות בכל מקום ולמעשה – ליצור את העולם שלכם כמו שאתם רואים אותו בעיני רוחכם!

תתפלאו לגלות כיצד המדרגות בבית העסק שלכם יכולות להפוך להיות פלטפורמה פרסומית ייחודית ואפקטיבית, כמו גם רכבי החברה ולמעשה, כל שטח פרסומי!

🎉 ענף האירועים

מדבקות המיועדות לאירועים, להכוונה ושילוט, לקידום עסקים הקשורים לאירועים או לפרסום האירוע הן לרוב מדבקות בעלות עיצוב ייחודי ודקורטיבי שמטרתן למשוך את עיני הלקוח ולהותיר רושם המעורר רגש.

לפיכך יש לבחור מדבקות אותן ניתן להדביק על חומרי גלם שונים, וגרפיקה הכוללת צבעים מגוונים דוגמת צבעי פסטל, צבעים מנוגדים ועוד.

טווח הזמן הקצר של השימוש במדבקות לאירועים מצריך שימוש בחומרי גלם איכותיים בעלי דבק ניתן להסרה.

בענף האירועים נעשה שימוש מרובה במדבקות המגיעות בחיתוך צורני וחיתוך אותיות, אותיות בהתאמה אישית וכן גלילים קטנים למדבקות לשימושים השוטפים של האירועים השונים.

חומרי הגלם העיקריים בהם נעשה שימוש לצורך יצירת מדבקות בענף האירועים כוללות סוגי חומרים כגון:

  • ויניל.
  • PVC.
  • אלומיניום.
  • רשתות ופוליאסטר.
  • פוליפרופילן.
  • או אלומיניום בהתאם לצורך.

באמצעות מגוון האפשרויות העומדות לרשותכם תוכלו ליצור, לעצב, לתכנן ולהוסיף מגוון רחב של מדבקות עיצוב לדרגנועים בבית העסק, לרכבים השייכים לעובדי החברה, לקירות האולם ועוד.

תוכן המאמר ממשיך ⇣ לאחר הטופס

אילו חומרים הכי מתאמים למדבקות שלי?
שאל את המומחה שלנו!

🎱 מדבקות לצעצועים ולילדים

מדבקות המשמשות לאריזות של צעצועי ילדים, לארגון חדר הילדים בבית, למתנות לילדים לימי הולדת, לדרבון ומתן עידוד – כל אלו מהוות חלק משמעותי בפיתוח תקשורת בריאה עם ילדים ועידודם להתקדמות בריאה.

בחירה נכונה של מדבקות יכולה לתת לילדים תחושה חיובית בנוגע לעצמם והמדבקות יכולות להוות אמצעי למתן פידבקים.

במקביל, מדבקות לילדים מיוצרות במקרים רבים לעטיפות של מתנות או צעצועים, מדבקות הלקוחות מעולם הילדים, מדבקות המיועדות לתיקים או לקלמרים ועוד.

בשל העמידות הגבוהה הנדרשת ממדבקות אלו, רצוי לבחור חומרי גלם הכוללים פלסטיק וניילון שמאפשרים תחזוקה גבוהה יותר של המדבקות לאורך זמן.

מדבקות לילדים מגיעות במגוון רחב של צורות ועיבודים.

כאשר מדובר בסדרות של מדבקות מרובות ההזמנות הנפוצות ביותר הן של גלילי מדבקות ואולם עבור מתנות ושימושים אחרים נהוג גם להזמין מדבקות המיוצרות באמצעות טכניקת חיתוך אותיות בהתאמה אישית.

בשל הצורך ביצירת מדבקות בעלות עמידות לתנאים משתנים, מדבקות לילדים ולצעצועים לרוב מיוצרות מחומרים כמו: פוליפרופילן וPVC וויניל המאפשרים לשמור על נראותם למשך זמן רב לאחר הייצור.

📈 מדבקות מיתוג לעסקים

עסקים רבים משתמשים במדבקות לצורך קידום השיווק שלהם ברמה האזורית ואפילו ברמה הארצית.

באופן זה, ניתן להדפיס מדבקות בהזמנה אישית וליהנות מתהליך מיתוג הכולל מעצב פרטי ושירות של הגדרת ערכי המותג, אם עדיין אין לכם לוגו משלכם.

מדבקות המיתוג לעסקים קטנים, לחברות ולפרטיים המעוניינים לקדם את עצמם לרוב מודבקות בחללי חוץ, על מתנות המוענקות ללקוחות, חלק מפולדרים ואף כמתנה בפני עצמה.

בשל כך, עליהן להיות בולטות לעין.

כאן עניין השרידות משנה רק כאשר המדבקות מיועדות להיות מודבקות על חפצים שילוו את הלקוח הפוטנציאלי שלכם במשך זמן רב.

מדבקות מיתוג לעסקים פותחות עולם רחב של אפשרויות גיוון ועיצוב שיביאו אליכם לקוחות שאפילו לא חלמתם עליהם.

באופן זה תוכלו לעצב מגוון רחב של מדבקות באמצעות חיתוך צורני מכל חומר שתרצו המתאים לצרכים שלכם, וכן מדבקות המגיעות בגלילים וניתנות להפצה מסיבית.

עולם המיתוג לעסקים מאפשר יצירת מדבקות ממגוון רחב של חומרים, ביניהם פוליפרופילן, רשתות ונייר מסוגים שונים, פוליאסטר וויניל, שילובים של ויניל ו-PVC ועוד.

בואו להפוך את העסק שלכם למשהו שאי אפשר להתעלם ממנו במרחב הציבורי: באמצעות מדבקות מעוצבות לחלון הראווה שלכם, מדבקות מעוצבות לקירות העסק וכאלה המודבקות על הרכב.

תוכלו ליצור עולם ומלואו של מיתוג עסקי.

🛒 מדבקות לתחום המסחר

מדבקות בעלות כותרות ברורות מסדירות את העבודה השוטפת, מאפשרות לכל העוסקים במלאכה לשלוף מידע בצורה מהירה ונגישה יותר ולתקשר ביניהם בקלות מבלי להטריח את המחסנאי, המזכירה ואת סדרני הסחורה.

בשל היותן מדבקות אשר לרוב משרתות את העובדים למשך שנים, יש להעדיף חומרים עמידים וכן ציפוי למדבקה העמיד בפני מים ופגעי מזג אוויר שונים.

תחום המסחר עובד באופן שוטף וככזה, עליו לספק סחורה כל הזמן.

גלילי מדבקות המגיעים לתחום המסחר מיוצרים בכמויות על פס רץ ומאפשרים עבודה שוטפת ללא הפרעות.

❤️ מדבקות לארגונים חברתיים

מדבקות משמשות אמצעי מצוין להעברת מסרים ולא בכדי אנו עדים למגוון עצום של מדבקות בשטחים הציבוריים.

מדבקות אלו מהוות מסר חד משמעי, פשוט וקל ביותר להבנה ולכן מהוות אמצעי פופולארי כל כך.

בשל היותן חשופות לתנאי מזג האוויר יש להעדיף מדבקות בעלות עמידות.

ארגונים חברתיים וכלכליים שונים, כנסים ואירועים המצריכים שיווק נעזרים בשירותים של הדפסת מדבקות.

המדבקות לרוב מגיעות בגלילים כך שניתן יהיה להתמקד בהפצה ובמסר עצמו.

תוכלו למצוא מדבקות ממגוון חומרי גלם כגון אלומיניום, ניירות בעלי רמות עמידות שונות, פוליאסטר ועוד.

עם מבחר עצום של אפשרויות עיצוב, העולם פתוח לפניכם ויש ביכולתכם לכבוש את תודעת הלקוחות שלכם!

מפלסטיק ועד מתכת, מצבע ועד שחור לבן – כל שטח עיצובי יכול להגדיל את מאגר הלקוחות ולבסס את המוניטין העסקי שלכם.

בתוך זמן קצר, המדבקות המעוצבות שלכם מגיעות עד העסק, בדיוק כמו שביקשתם.