אודותינו

אודות כנען דפוס

כחברה מובילה בשוק אנו מחויבים למצוינות בשירות ללקוח, זיהוי מגמות חדשות ולאיתור הצרכים של המחר.

צרכי לקוחותינו הם בראש סדרי העדיפויות, ואנו שמים לנו למטרה להוציא לפועל את רעיונותיו של הלקוח בין אם הם סטנדרטים ובין אם הם פורצי גבולות והשירות שאנו נותנים הוא שירות כולל מרגע הרעיון דרך הגרפיקה, ההדפסה ועד לביצוע בשטח.

בידיעה כי עולם הדפוס הינו עולם דינמי ומתקדם, ובמטרה לשאוף לחדשנות ולמקצועיות, דואגת חברת כנען דפוס לשמור על עדכניות בכל הנוגע לחידושים הטכנולוגים בתחום הפרינט, ויש ברשותה כמה מהמדפסות הגדולות והמשוכללות בארץ. בנוסף, חברת כנען חרטה על דגלה שימוש בחומרי גלם איכותיים ומשתמשת בדיו מקורי בלבד.

כנען דפוס מתפעלת 3 משמרות סביב השעון לטובת לקוחותיה ונותנת מענה רצוף לכל דרישה או בקשה.

כחברה מובילה אנו מודעים היטב לצרכי לקוחותינו ומחויבים באיכות, שירות ועמידה בלו”ז.

מה מייחד אותנו

כחברה מובילה לכנען דפוס יש את היכולת להדפיס על כל מגוון החומרים (שמשונית, PVC, קנבס וכו’) והמדיות, ולבצע הדפסת איכות בפורמט רחב דפוס משי ודפוס דיגיטלי.

לחברה היכולת המוכחת לבצע פרויקטים גדולים ומורכבים החל משלב ההדפסה ועד לשלב ההתקנה הסופית.

בנוסף לכל לקוחות כנען דפוס, החברה מספקת שירותים לזכיינית הפרסום ע”ג אוטובוסים הגדולה בישראל, “כנען מדיה”, האחראית על פרסום קמפיינים של אוטובוסים של “אגד תעבורה” ו”דן”. מדובר בהדפסה והדבקה של עשרות אלפי מ”ר של הדפס דיגיטלי איכותי ובזמינות מיידית.

חברת פרסום החוצות מקסימדיה, הדורשת הדפסות איכותיות על מגוון רחב של גדלים וחומרים כגון: מדבקות, שמשוניות, רשת מש, ופוסטרים המותקנית ע”ג בניינים ושלטי ענק, היא גוף נוסף שחברת כנען דפוס מפיקה עבורה הדפסות בצורה בלעדית.

 

הטכנולוגיה

עולם הדפוס הטכנולוגי הוא עשיר ואינסופי ומאפשר לכם, קהל לקוחותינו להשיג תוצאות מדויקות, מרהיבות ואסתטיות להפליא, כך שאנחנו נוכל להפוך את החלום הגרפי שלכם למציאות.

חברת כנען דפוס מפעילה מבחר מדפסות דיגיטאליות חדישות ומתקדמות.

היתרונות מהם אתם נהנים

שימוש במדפסות שהן קצה חוד החניט בתחום הדפוס בפורמט רחב.
כנען דפוס מפעילה מכונות חיתוך מהמתקדמות בעולם.
הפקות של כל סוגי הדפוס במהירויות שיא.
מוצרים ברמת גימור מעולה.
סוגים שונים של מדפסות

הטכנולוגיה של כנען דפוס היא מהמתקדמות והאיכותיות בישראל, בתחום ההדפסה הדיגיטאלית וביכולות החיתוך שלנו.

החברה מפעילה סוגים שונים של מדפסות דיגיטאליות מתקדמות בפורמט רחב (עד 5 מטר רוחב, הכי רחב בשוק) – מדפסות 'רול' המשמשות להדפסת חומרים רכים; מדפסות שולחן, המשמשות בין היתר להדפסת חומרים קשיחים; ומדפסות איכות להדפסה ברזולוציה גבוהה במיוחד.

לצד יכולותיה בתחום הדפוס הדיגיטאלי, מפעילה כנען דפוס גם מדפסת משי בפורמט רחב, שמקנה לחברה יכולות שטרם נמצאה להן מקבילה דיגיטאלית.

 

 

אחרי שהכרנו קצת יותר, אנו מזמינים אותך לבדיקת מיתוג ראשונית - ללא עלות!