דף הבית » מיתוג » מיתוג חלונות ראווה

מיתוג חלונות ראווה

חלון ראווה הוא הפנים של החנות, וככזה הוא מושך לקוחות להיכנס אל החנות שלכם וממתג אתכם כבית עסק איכותי, יוקרתי וכזה שמתחשק לקנות בו.

חשוב מאד למתג את חלון הראווה שלכם ללא פשרות, בגרפיקה שתייצר תשומת לב ותיקרא ללקוחות להיכנס דווקא לחנות שלכם.
לכנען דפוס ניסיון רב במיתוג חלונות ראווה, באמצעות מדבקות מיוחדות שמתאימות לחלונות מכל הסוגים.

מיתוג חנויות בכלל וחלונות ראווה בפרט דורש מיומנות, ניסיון, חוש אסתטי ודיוק ברמות הגבוהות ביותר. מיתוג חלונות ראווה חייב להיות מוקפד, חכם ומדויק, לאחר שהמסר, טכניקת ההדפסה, גודל ההדפסה וגווני ההדפסה נבחרו בקפידה ובהתייעצות עם בעלי מקצוע מנוסים.

לנו, בכנען דפוס, ניסיון רב במיתוג חלונות ראווה של הרשתות המובילות בישראל. בין היתר, מיתגנו עשרות חלונות ראווה של מותגי האופנה המובילים והמצליחים בישראל, במרכזי המכירות המרכזיים בארץ (דוגמת הדיזינגוף סנטר, קניון רמת אביב, קניון שבעת הכוכבים ועוד).
מיתוג חלונות הראווה נעשה על ידי הדפסה מדויקת מאוד על גבי מדבקת ויניל מיוחדת, שמותאמת לחלונות ראווה, תוך שימוש בחומרי הגלם האיכותיים ביותר והקפדה על צבעוניות חיה ובולטת. לא פחות חשוב הוא שלב ההתקנה – אנו מקפידים על הדבקה מדויקת, ללא בועות או קיפולים, שנראית כהדפסה על חלון הראווה עצמו, והכול לשביעות רצון הלקוחות.
המוצר הסופי כולל מדידות מקדימות, עיצוב גראפי, הדפסה, הובלה והתקנה בשטח. אנו דואגים שהתוצאה הסופית תראה מצוין וערוכים לתת שירות מעולה בכל שלב, לפני האספקה ואחריה.