דף הבית » נעים להכיר

נעים להכיר


כחברה מובילה בשוק אנו מחויבים למצוינות בשירות ללקוח, זיהוי מגמות חדשות ולאיתור הצרכים של המחר. צרכי לקוחותינו הם בראש סדרי העדיפויות, ואנו שמים לנו למטרה להוציא לפועל את רעיונותיו של הלקוח בין אם הם סטנדרטים ובין אם הם פורצי גבולות והשירות שאנו נותנים הוא שירות כולל מרגע הרעיון דרך הגרפיקה, ההדפסה ועד לביצוע בשטח. בידיעה כי עולם הדפוס הינו עולם דינמי ומתקדם, ובמטרה לשאוף לחדשנות ולמקצועיות, דואגת חברת כנען דפוס לשמור על עדכניות בכל הנוגע לחידושים הטכנולוגים בתחום הפרינט, ויש ברשותה כמה מהמדפסות הגדולות והמשוכללות בארץ.

כחברה מובילה לכנען דפוס יש את היכולת להדפיס על כל מגוון החומרים (שמשונית, PVC, קנבס וכו’) והמדיות, ולבצע הדפסת איכות בפורמט
רחב דפוס משי ודפוס דיגיטלי. ברשות כנען דפוס כמה מהמדפסות הגדולות והמשוכללות בתחומן. לחברה היכולת המוכחת לבצע פרויקטים גדולים ומורכבים החל משלב ההדפסה ועד לשלב ההתקנה הסופית. חברת כנען חרטה על דגלה שימוש בחומרי גלם איכותיים ומשתמשת בדיו מקורי בלבד. בנוסף לכל לקוחות כנען דפוס, החברה מספקת שירותים לזכיינית הפרסום ע”ג אוטובוסים הגדולה בישראל, “כנען מדיה”, האחראית על פרסום קמפיינים של אוטובוסים של “אגד תעבורה” ו”דן”. מדובר בהדפסה והדבקה של עשרות אלפי מ”ר של הדפס דיגיטלי איכותי ובזמינות מידית. חברת פרסום החוצות מקסימדיה, הדורשת הדפסות איכותיות על מגוון רחב של גדלים וחומרים כגון: מדבקות, שמשוניות, רשת מש, ופוסטרים המותקנית ע”ג בניינים ושלטי ענק, היא גוף נוסף שחברת כנען דפוס מפיקה עבורה הדפסות בצורה בלעדית. כנען דפוס מתפעלת 3 משמרות סביב השעון לטובת לקוחותיה ונותנת מענה רצוף לכל דרישה או בקשה. כחברה מובילה אנו מודעים היטב לצרכי לקוחותינו ומחויבים באיכות, שירות ועמידה בלו”ז.