דף הבית » הדפסות » חיתוך צורני וחיתוך אותיות

חיתוך צורני וחיתוך אותיות

לכנען דפוס יכולות חיתוך צורני ברמה הגבוהה ביותר, באמצעות מכונות החיתוך מהמתקדמות בעולם.

חיתוך צורני וחיתוך אותיות מאפשר לבית העסק שלך עולם של אפשרויות יצירתיות אינסופיות. בין אם תרצו להדפיס שלטים מיוחדים לחזית חלון ראווה, הדפס וחיתוך של יצירות מורכבות ועוד— כלים אסתטיים יחודיים שיבדילו את העסק שלך מעסקים אחרים.

חיתוך צורני של הפקות דפוס מתבצע באמצעות מכונות חיתוך חצי-אוטומטיות ומשוכללות, הכוללות שולחן חיתוך רחב, שעליו מונחת ההדפסה (לדוגמא לוחות פרספקס מודפסים או יריעות נייר מודפסות), וראש רובוטי בעל סכינים מיוחדות, שנע על פני משטח העבודה. מרבית הפקות הדפוס בפורמט רחב דורשות חיתוך צורני כלשהו, פשוט או מורכב.

טכנולוגיה של חיתוך אותיות צורני מתקדם פותחת בפני הלקוחות מגוון רחב של אפשרויות – החל מחיתוך אותיות (מחומרים רכים כמו נייר ומדבקות ומחומרים קשיחים כמו לוחות פרספקס וקאפות) וכלה בחיתוכים מורכבים אחרים של שלל צורות כיד הדמיון הטובה על הלקוחות. ככל שטכנולוגית החיתוך מתקדמת יותר, כך ניתן לבצע חיתוכים מורכבים יותר, מהירים יותר ומדויקים יותר.

כנען דפוס רכשה לאחרונה מכונת חיתוך חדשנית, שנחשבת כיום לאחת ממכונות החיתוך המתקדמות והאיכותיות בעולם. באמצעות מכונה זו, באפשרותנו להציע ללקוחותינו חיתוך צורני מתקדם במחירים התחרותיים בשוק.