דף הבית » הדפסות » הדפסת טפטים

הדפסת טפטים

טפטים מודפסים הם יפים, אסתטיים ומושכים מיד את העין.

עולם הדפסת הטפטים הוא אינסופי ומאפשר לכם "להשתולל" עם הרעיונות העיצוביים הכי מקוריים שלכם- ואנו בכנען דפוס נעזור לכם להגשים את כל החלומות.
כנען דפוס מציעה מגוון טפטים מודפסים, לצרכים שיווקיים או עיצוביים, עם המסר והעיצוב שבוחרים לקוחותינו.

בשונה מטפטים מסורתיים, טפטים כיום אינם מוגבלים לעיצובים ספציפיים, אלא בידי הלקוחות האפשרות לבחור עיצובים מרהיבים וגרפיקות בלתי מוגבלות, כיד הדמיון הטובה עליהם. הטכנולוגיה המתקדמת בענף הדפוס מאפשרת הדפסה דיגיטאלית איכותית וברזולוציה גבוהה על גבי טפטים, לכל מטרה – החל מעיצוב קירות מקורי בבתים פרטיים ועד מיתוג קירות בבתי עסק.
במגזר העסקי, הפכו הטפטים לכלי שיווקי בולט מאוד ומרהיב המתאים לחנויות (בכל הגדלים), נקודות מכירה, משרדים, רשתות שיווק, מקומות בילוי, תערוכות, כנסים, ביתנים ועוד. מיתוג הקירות משלים את פעולות הפרסום והמיתוג של בית העסק. מאחר והטפט מכסה את כל הקיר הוא מרשים ובולט.

טפטים למיתוג קירות בכנען דפוס

לכנען דפוס טכנולוגיה מתקדמת להדפסה איכותית של טפטים בהתאם לגרפיקה המבוקשת (מחלקת הגרפיקה שלנו תתאים את הגרפיקה לגדלים הרצויים). הטפטים שלנו יכולים לכסות קירות שלמים או רק חלקים מהם, ובאפשרותנו גם לבצע חיתוכים שונים של הטפט, במגוון צורות.
המוצר הסופי כולל מדידות מקדימות, עיצוב גראפי, הדפסה, הובלה והתקנה בשטח. אנו דואגים שהתוצאה הסופית תראה מצוין וערוכים לתת שירות מעולה בכל שלב, לפני האספקה ואחריה.